Skip to content

O blogu — co znajdziesz w mojej szafie

Agata_Czmielewska_w_mojej_szafie

Kilka słów o autorce bloga

Nazywam się Agata Czmielewska i jestem absolwentką Wydziału Historyczno-Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego. Z wykształcenia jestem pedagożką, ale z miłości do słów zostałam blogerką. Piszę, od kiedy pamiętam. Wcześniej wierszem, teraz prozą. Jestem nie tylko autorką tego bloga, ale i redaktorką Salonu Kobiet.

Kocham las i życie bez presji. Uwielbiam grzebać w ziemi i poskramiać dzikość natury. Kilka lat temu rozpoczęłam niezwykłą podróż — w głąb siebie. I tu zaczyna się moja największa przygoda i historia tego bloga.

O czym jest ten blog?

W mojej szafie jest przestrzenią poświęconą odkrywaniu kobiecej mocy i energii. Opisuję tu moją podróż do swego wnętrza, podążanie własną drogą ku kobiecości i spełnieniu. Piszę o wyzwaniach stawianych przez rzeczywistość XXI wieku kobietom w małżeństwie, macierzyństwie, ale przede wszystkim w podróży ku poznaniu siebie samych. 

Wszystko, co dzieje się w przestrzeni tego bloga, jest moją osobistą, wewnętrzną ścieżką ku harmonii. Odkrywam siebie i sprawy, o których jeszcze niedawno nie miałam pojęcia. Sprawy, które w codziennym pędzie umykają, choć stanowią głębię przemierzanej przeze mnie drogi.

Uczę się żyć z wdzięcznością za wszystko, co mam i czego doświadczyłam. Uczę się łagodności dla siebie i bliskich mi ludzi. Idę, biegnę, płynę, upadam i wstaję — po prostu żyję. Na własnych zasadach, po swojemu, w zgodzie ze sobą.

Dla kogo jest W mojej szafie?

Początkowo stworzyłam tu przestrzeń tylko dla kobiet, jakby w obawie, że mój punkt widzenia jest tak odległy męskiemu światu, iż niewart jego uwagi. A przecież światy kobiet i mężczyzn przenikają się w tańcu zwanym życiem. 

W mojej szafie stało się przestrzenią, w której rozgościć może się każdy. Zwłaszcza Ta/Ten, która/który chce podążać lub już podąża własną drogą, słuchając swojego serca, kierując się ku marzeniom i własnym pragnieniom. 

Zapraszam Cię do wnętrza mojej szafy. Weź kubek kawy/herbaty w dłoń i się rozgość. Towarzysz mi i dziel się swoim punktem widzenia!

wmojejszafie.pl@gmail.com

  • Powered by Contentful